aktualizováno   11.5. 2020

Cena:

 

Předběžnou cenu za provedení dezinfekce a proplachu potrubí se dozvíte při konzultaci na níže uvedených kontaktech.

tel : 603 91 82 13

dezinfekce@dezinfekcepotrubi.cz

Dezinfekce a proplach potrubí vnitřního vodovodu zahrnuje : dezinfekční a neutralizační činidla , dopravu, práci, protokol o dezinfekci a proplachu potrubí , odběr a dopravu vzorku certifikovaným vzorkařem , protokol o mikrobiologické a chemické nezávadnosti dle vyhlášky č.252/2004 z laboratoře akreditované ČIA .

Platba fakturou.

Pokud po dezinfekci potrubí využijete samoodběr vzorku nemusí být uznána platnost protokolu o mikrobilologické a chemické nezávadnosti z důvodu necertifikovaného odběru !

 

Pro dezinfekci potrubí v objektech bez možnosti připojení dávkovacích čerpadel k elektrické energii 230V využívám vlastní elektrocentrálu.

Provádím i dezinfekce potrubí bez rozborů a protokolů.

Provedení dezinfekce potrubí a rozvodů vody kdekoliv po České republice

Provádím dezinfekci a proplach vnitřních rozvodů vody nejen nových ale i stávajících.

Při dezinfekci vnitřního vodovodu ve větších objektech (rodinné domky,bytové domy,obchodní centra atp.),nebo více objektech najednou je cena upřesněna dle časové náročnosti a spotřeby dezinfekčních a neutralizačních činidel.

Dezinfekci vnitřního vodovodu pro školy,školky a veškerá školská zařízení,kde dochází k prázdninovému omezení či úplnému zastavení odběru vody,provádím v odpoledních a nočních hodinách bez zvláštních příplatků.

Dezinfekce a proplach vodovodních řadů a přípojek.

Dezinfekce vnitřních rozvodů vody ve zdravotnických a nemocničních zařízeních o víkendech a dnech pracovního klidu bez příplatků.

Dezinfekce teplé vody (TUV) - rozvodů infikovaných bakterií Legionella Pneumophila.

Zpět na hlavní stranu